Portal_background_image

امام جمعه موقت اراك: نظام اسلامي قدرت مطلق منطقه است

امام جمعه موقت اراک گفت: نظام اسلامی با هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری و پشتوانه مردمی قدرت مطلق منطقه است.

حجت‌الاسلام المسلمین حسینی‌پور در خطبه‌های نماز عید قربان اظهار کرد: عید قربان یکی از اعیاد رسمی اسلام است و دعای ندبه عمل مشترک بین همه اعیاد است به این معنا که باید در این اعیاد منتظر بزرگترین شخصیت عالم وجود "مهدی موعود(عج)" باشیم.
وی افزود: همچنین پس از انتظار باید تدارکات لازم را جهت این ظهور بیندیشیم که مردم ایران و محبان اهل بیت و ولایتمداران به خوبی در طول ۴۰سال گذشته کمر همت را بسته و برای فراهم کردن این بستر تلاش می‌کنند.
حجت السلام والمسلمین حسینی پور با بیان اینکه اسلام ظرفیت های بزرگی برای نشاط معنوی دارد، بیان کرد: یکی از مواردی که زیاد مورد بحث قرار نگرفته نشاط و شادی در اسلام است که متاسفانه حق آن ادا نشده است. برای بسیاری از مردم تعریف نشاط و شادی مشخص نشده و دچار انحراف شده‌اند.
خطیب جمعه موقت اراک با استناد به فرموده حضرت علی(ع) در این باره که می‌فرمایند هرروز برای کسانی که گناه نکنند عید است، بیان کرد: هر روز برای جامعه ای که گناه نکند عید اجتماع است. انسان باید در تمام ابعاد اجتماعی، فردی، سیاسی، اقتصادی، نظامی و ...اهل تقوا بوده و اعتماد کامل به دستورات اسلام داشته باشد.
وی در ادامه گفت: قدر نظام اسلامی ناشناخته مانده و کمتر به ابعاد آن پی برده‌اند و باید سال‌ها بگذرد تا مردم به این مهم پی‌ ببرند. امروز نظام اسلامی در تمام عالم مقتدر ایستاده و هیچ قدرتی نیست که در مقابل این نظام زانو نزده باشد.
حجت السلام المسلمین حسینی پور اضافه کرد: دشمنان تمام قدرت خود را برای منزوی کردن نظام اسلامی بکار گرفته اند تا کشورهای ضعیف با اسرائیل و سایر دشمنان همراه شوند، اما ملت ایران همواره نقشه های دشمنان را در منزوی کردن نظام اسلامی خنثی کرده اند.


دسته بندی

مجری سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه