Portal_background_image

نماينده ولي فقيه در استان مركزي و امام جمعه اراك: انديشه و منش رفتاري امام راحل چراغ راه مسئولان باشد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با صدور بیانیه ای به مناسبت سالروز جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، 14 خرداد را یادآور حزن انگیز ترین روز تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اندیشه و منش رفتاری امام راحل چراغ راه مسئولان در راستاری نیل به اهداف والای انقلاب اسلامی باشد.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در این بیانیه آورده است: 14 خرداد یادآور روزهای حزن و اندوه برای بزرگ مرد الهی و مبارز نستوهی است که انقلاب شکوهمند اسلامی را به عنوان بزرگترین رویداد تاریخ قرن با تکیه بر فرهنگ عظیم علوی و فاطمی به پیروزی رساند.

در این بیانیه آمده است: امام خمینی(ره) با رهبری حکیمانه و عالمانه خود عظیم ترین حماسه مردمی و شگفت انگیزترین پدیده قرن حاضر را به خلق حکومت دینی برخواسته از اراده مردم را طراحی و پایه گذاری کرد و منابع استکبار و صهیونیزم جنایتکار را در منطقه به چالش کشید.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: 14 خرداد بهترین فرصت برای بازخوانی آرمان های امام راحل و تشریح اندیشه و منش رفتاری ایشان برای مردم و مسئولان است تا همه بدانند که کارگزاران نظام تا چه میزان در مسیر آرمان های امام راحل گام برداشته و مبانی و اهداف آن پیر مراد را تا چه اندازه جامه عمل پوشانده اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی فصل جدیدی در تاریخ اسلام، منطقه و جهان گشود و به همه آزادیخواهان جهان آموخت که با عزم و اراده و پشتیبانی مردمی می توان از شرف و عزت ملی دفاع کرد.

آیت الله دری نجف آبادی در این بیانیه آورده است: مسئولان و دولتمردان باید از ارداه پولادین بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی الگوبرداری کرده و با تکیه بر ظرفیت ها علمی، پژوهشی، صنعتی و کشاورزی زمینه آبادانی ایران اسلامی را فراهم کنند و با وحدت کلمه و پیروی از خلف صالح امام راحل یعنی رهبر معظم انقلاب زمینه عزت و اقتدار هر چه بیشتر ایران اسلامی را فراهم کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: مسئولان و دولتمردان باید بدانند که انقلاب اسلامی در نزد آنان امانت است و باید با تمام وجود برای سربلندی این موهبت الهی تلاش کنند.


دسته بندی

مجری سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار شهرستان ها