Portal_background_image

نماينده ولي فقيه در استان مركزي و امام جمعه اراك: بازي هاي سياسي و جناحي در انتخاب شهردار خيانت به حقوق مردم است/ اگر پرده از شما بردارم بايد سر به خاك فرو ببريد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بازی های سیاسی و جناحی در انتخاب شهردار کلانشهر اراک خیانت به ارزش های نظام اسلامی و حقوق مردم است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز پنجشنبه‌در شورای اداری استان مرکزی در استانداری این استان افزود: سابقه درخشان، صداقت، پاکدستی، توانمندی، تحصیلات مرتبط، لیاقت، کاردانی، امانت داری و آگاهی به مسائل شهری مهمترین ویژگی هایی است که شهردار کلانشهر اراک باید از آن برخوردار باشد.
وی بیان کرد: بر اساس قانون شهردار کلانشهری مثل اراک باید پنج سال سابقه شهرداری یک شهر را داشته باشد و این مهم باید در انتخاب شهردار لحاظ می شد.
امام جمعه اراک گفت: اعضای شواری اسلامی کلانشهر اراک در روز انتخاب شورا به ملاقات بنده آمدند اما رفتند و بدون توجه به توصیه های اینجانب کار خود را بر اساس برنامه های سیاسی انجام دادند.
امام جمعه اراک گفت: شما که می خواستید کار خودتان را انجام‌بدهید چرا وقت من را گرفتید؟
می خواستید از من موافقت بگیرید و برنامه های خود را انجام بدهید؟
وی ادامه‌داد: من انتظار داشتم حرمت ریش سفید بنده را حفظ کنید اما این کار را نکردید، حرمت دیگران را حفظ کنید تا حرمتتان حفظ شود، اگر پرده از شما بردارم باید سر به خاک فرو ببرید.
مردم با خون مقدس شهدا و ارزش های انقلاب با هیج فردی شوخی ندارند.


دسته بندی

مجری سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه