Portal_background_image

بيانات آيت الله دري نجف آبادي در جلسه شوراي فرهنگ عمومي استان مركزي، سه شنبه 1395/04/22

امروز شرایط مملکت ما شرایط بسیار حساسی است و دشمنان ما برای ضربه زدن به نظام هر روز یک نقشه ای در دستور کار خود دارند که باید مسئولین با دقت و هوشیاری کامل نقشه های دشمن را نقش بر آب کنند.

بسمه تعالی

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان ضمن اشاره به فرا رسیدن شهادت امام جعفر صادق (ع) و نیز دهه کرامت فرمودند همه دستگاهها با مشارکت و برنامه ریزی نسبت به برگزاری مراسم و برنامه های این دو مناسبت همت لازم را به کار گیرند.

امروز شرایط مملکت ما شرایط بسیار حساسی است و دشمنان ما برای ضربه زدن به نظام هر روز یک نقشه ای در دستور کار خود دارند که باید مسئولین با دقت و هوشیاری کامل نقشه های دشمن را نقش بر آب کنند.

یک اشتباه ممکن است عملکرد همه مدیران را زیر سوال ببرد لذا همه مدیران چه در استان و چه در سطح کلان کشور باید مواظب افراد مغرض و خائن باشند و خود نیز الگوی اخلاق عملی باشند.

نباید عملکرد دولت بی اهمیت نشان داده شود و همه باید بدانند که آبروی دولت، آبروی نظام اسلامی است و همه باید برای موفقیت دولت که موفقیت نظام است کمک کنند.

به چالش کشیدن مسئولان در رسانه ها با طرح سوالات غیر ضروری امری اشتباه است و نیاز است این رویه تغییر کرده و در فضایی سالم دستاوردهای نظام و دولت یازدهم معرفی شود.

مردم نیز باید انتظارات خود را بر اساس ظرفیت های دولت و تمکن کشور تدوین کنند و هیچ کس نباید انتظارات نامعقول از دولتمردان داشته باشد.

مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی باید با رعایت اصول اخلاق و موازین دین مبین اسلام به عنوان الگوی اخلاق مداری و ساده زیستی در جامعه باشند.

اگر مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی به موازین دین مبین اسلام با دقت عمل کنند می توان از دیگر اقشار جامعه نیز انتظار ساده زیستی و رعایت اصول اخلاقی را داشت و بر این اساس مدینه فاضله و جامعه پر نشاط و با انگیزه شکل می گیرد.

دشمنان نظام اسلامی از هر ابزاری برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می کنند و در صورت بروز رفتارهایی مخالف موازین دین مبین اسلام و ارزش های انقلاب از سوی مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی، دشمنان از این فرصت برای ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان استفاده می کنند.

مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید بدانند که مردم به خصوص جوانان و نوجوانان همه رفتار و عملکردشان را با دقت زیر نظر دارند بنابراین این قشر از جامعه باید با رعایت اصول اخلاق، دین مداری و امانت داری در راستای احیای ارزش های اسلام و انقلاب در جامعه گام بردارند.


دسته بندی

مسئول سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه