Portal_background_image

نماينده ولي فقيه در استان مركزي و امام جمعه اراك: تقويت توان دفاعي و تسليحاتي عامل حفظ ارزشهاي نظام در برابر توطئه هاي دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: تقویت توان دفاعی و تسلیحاتی عامل حفظ ارزشهای نظام در برابر توطئه های دشمنان است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه در مصلای بیت المقدس شهر اراک افزود: قدرت نیروهای مسلح در همه بخش های امنیتی، استراتژیکی، موشکی، زمینی، هوایی، دریایی و امنیتی ارزشمند است و در این حوزه به همت نیروهای مخلص و متعهد کشور توانسته در منطقه بدرخشد و برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی باید هر روز آماده تر از گذشته بود.
وی ادامه داد: استکبار جهانی و متحدانش باید بدانند که ملت ایران بر سر منافع و مصالح ملی خود با هیچ کس معامله نمی کند و با پشتیبانی از ولایت فقیه و نیروهای مسلح توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

امام جمعه اراک بیان کرد: بنیان گذار انقلاب اسلامی با آگاهی از این موضوع، در سال ۵۸ با نام گذاری ۲۹ فروردین به عنوان روز ارتش پاسخ محکمی به دسیسه های دشمنان داد و این برنامه ها را خنثی کرد.

وی افزود: بسیاری از دشمنان نظام اسلامی و عناصر ضد انقلاب برای خلع سلاح کردن نظام نوپای جمهوری اسلامی در اوایل پیروزی انقلاب ندای انحلال ارتش را سر می دادند اما، امام راحل دسیسه دشمنان را به خوبی تشخیص داد و با نامگذاری 29 فروردین به عنوان روز ارتش جایگاه این نیروی انقلابی را در کشور تثبیت کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: چنانچه دشمن به دنبال آن است که با توطئه چینی جمهوری اسلامی را با خود همراه کند، باید بداند که این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد، چراکه انقلاب اسلامی با خون شهدای بسیار به ثمر رسیده که بایستی از جانفشانی ها صیانت شود، بنابراین دشمن حاضر به معامله نیستیم.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری با هوشمندی و درایت منحصر به فرد، شعار حمایت از کالای ایرانی را به عنوان سرمشق برای آحاد جامعه در سال جاری مشخص کردند که این مهم باید در لایه های مختلف جامعه نهادینه شود.
آیت الله دری نجف آبادی ادامه داد:  حمایت از کالای داخلی اشتغال مولد، توسعه متوازن، پیشرفت و بالندگی همه جانبه کشور را به دنبال دارد و مسئولان باید برای تحقق این مهم برنامه های کاربردی داشته باشند.
وی همچنین در خصوص 27 رجب و مبعث پیامبر گرامی اسلام نیز گفت: صداقت، امانتداری و وفای به عهد مهمترین ویژگی های حضرت محمد(ص) بود که این صفات متعالی باید چراغ راه جویندگان کمال و معنویت قرار گیرد.


دسته بندی

مجری سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار شهرستان ها