Portal_background_image

حضور گسترده مردم در انتخابات پاسخ دندان شكني به توطئه هاي دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: حضور گسترده اقشار مختلف مردم در انتخابات پیش رو، پاسخ دندان شکنی به توطئه های دشمنان است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز چهارشنبه در جمع بانوان کارمند استان مرکزی در محل سازمان برنامه و بودجه این استان، افزود: مشارکت مردم در انتخابات پشتوانه قوی برای نظام است و جایگاه ایران را در مجامع بین المللی تثبیت می کند.
وی ادامه داد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با استفاده از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی درصدد مخشوش جلوه دادن فضای انتخابات و سیاه نمایی در این فرآیند ملی هستند و مردم باید با حضور گسترده خود در انتخابات ضمن انتخاب اصلح ترین نامزد، اقتدار و عظمت نظام اسلامی را به جهانیان نشان دهند.
امام جمعه اراک بیان کرد: مردم باید در انتخاب رئیس جمهوری آینده کشور، اصل 115 قانون اساسی را با دقت مطالعه کرده و 13 ویژگی رئیس جمهوری را در انتخابات مورد توجه داشته باشند.
وی ادامه داد: مدیریت کارآمد، دارای حسن نیت و امانت و تقوا، مومن و معتقد به ارزش های والای نظام اسلامی از مهمترین ویژگی هایی است که مردم باید در انتخابات ریاست جمهوری در نظر داشته باشند.
آیت الله دری نجف آبادی گفت: رئیس جمهوری منتخب نیز باید در راستای حفظ تمامیت ارضی کشور و ایجاد امنیت وحدت همبستگی و انسجام کشور، برقراری عدالت اجتماعی، توسعه صنعت، ارتقاء سطح معیشتی مردم و ایجاد اشتغال تلاش کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، وجود بسیاری از آسیب های اجتماعی را در نتیجه بی توجهی به معارف قرآن کریم و سیره اهل بیت(ع) دانست و گفت: حفظ بنیان خانواده ایرانی در گرو بهره گیری از آموزه های قرآن کریم و سیره اهل بیت(ع) است و در غیر این صورت دشمنان با شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی با تولید برنامه های غیر اخلاقی این بنیاد حساس را به نابودی می کشانند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: رعایت حجاب و عفاف تکلیف الهی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد زیرا با رعایت حجاب و عفاف و پوشش اسلامی می توان تهاجمات فرهنگی دشمنان را به نحو چشمگیری خنثی کرد.
کلاس درس اخلاق بانوان کارمند استان مرکزی چهارشنبه آخر هر ماه در محل ساختمان سازمان برنامه و بودجه این استان برگزار می شود.


دسته بندی

مجری سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه