Portal_background_image

نماينده ولي فقيه در استان مركزي و امام جمعه اراك: روند بازسازي مناطق زلزله زده كرمانشاه تسريع شود

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: روند بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده مناطق زلزله زده کرمانشاه تسریع شود

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز سه شنبه در دیدار با کارکنان اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اراک، افزود: اقدام بهنگام دستگاه های حمایتی به ویژه بنیاد مسکن در بازسازی مناطق زلزله زده قابل تحسین است اما سرعت عمل برای ساخت و تعمیر واحدهای تخریبی باید سرعت بیشتری گیرد.
وی ادامه داد: اداره کل بنیاد مسکن استان مرکزی ساخت 2 هزار و 700 واحد مسکونی در منطقه زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب را تعهد کرده که انتظار می رود در اسرع وقت نسبت به تکمیل و تحویل این واحدهای مسکونی اقدام شود.
امام جمعه اراک مقاوم سازی مسکن روستایی را از دیگر وظایف بنیاد مسکن عنوان کرد و گفت: مقاوم سازی مسکن روستایی یکی از نیازهای زیرساختی در این استان است که ارتباط مستقیمی با کاهش مهاجرت روستائیان و مهار پدیده حاشیه نشینی دارد.
وی بیان کرد: مقابله با حاشیه نشینی و جلوگیری از گسترش این پدیده، مطالبه مقام معظم رهبری است و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باید همه ظرفیت ها را در راستای تحقق این خواسته به کار گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی برقراری امنیت پایدار را یکی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: حل مشکلات اقتصادی نیازمند وحدت رویه مردم و مسئولان است و بی شک این مشکل با همت والای مسئولان و هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب حل می شود.

وی بیان کرد: کسانی که در جامعه اسلامی دست به اخلالگری و بی نظمی می زنند باید از بر اساس قانون مجازات شوند چرا که در غیر این صورت تبعات جبران ناپذیری برای جامعه به دنبال خواهد داشت.

 


دسته بندی

مجری سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار شهرستان ها