Portal_background_image

نماينده ولي فقيه در استان مركزي و امام جمعه اراك: مديران عملكرد درخشان نظام را براي نسل جوان تشريح كنند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی عملکرد و خدمات درخشان ۴۰ ساله نظام اسلامی را برای آحاد مردم به خصوص نسل جوان تشریح و تبیین کنند.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک، افزود: نظام اسلامی در طول 40 سال گذشته در تمام بخش های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، سیاسی و اقتصادی موفقیت های ارزشمندی داشته که مدیران دستگاه های اجرایی باید به عنوان سخنگوی نظام این عملکرد درخشان را برای مردم به خصوص نسل جوان تشریح و تبیین کنند.
وی ادامه داد: اگر مسئولان و دیگر اقشار جامعه از عملکرد یک یا چند نهاد دولتی انتقادی دارند باید با هدف سازندگی و از سر دلسوزی به مسئولان دستگاه مربوطه منعکس کنند و عملکرد ضعیف یک دستگاه اجرایی نباید به پای مجموعه نظام اسلامی نوشته شود.
امام جمعه اراک مدیران را محور حفظ وحدت و یکپارچگی ملی دانست و گفت: حلقه اتحاد ملت ایران روز به روز باید وسیع تر و مستحکم تر شود تا دشمن تاامید شود.
آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: مدیران جمهوری اسلامی ایران باید صداقت، امانت داری و جلب رضایت خدا و بندگان خدا را در دستور کار خود قرار دهند.
وی ادامه داد: کشور ایران و به خصوص استان مرکزی از ظرفیت های ارزشمندی در بخش های صنعتی و کشاورزی برخوردار است و باید با استفاده حداکثری همراه با برنامه های روشن و کاربردی از این ظرفیت ها گام مهمی در راستای توسعه کشور وتقویت بنیه اقتصادی ملت برداشت.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اضافه کرد: منابع ملی و بیت المال مسلمین باید در راستای تولید، اشتغال، بهبود روند بهره وری و تولید ناخالص ملی هدایتگری شود و دستگاه های نظارتی با دامنه رصد قوی باید هدر رفت احتمالی منابع را به حداقل رسانده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با خاطی برخورد قاطع کنند.
آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: رویکرد نظام اسلامی از بدو پیروزی انقلاب مقابله با سیاست های زورگویانه استکبار جهانی بوده است و امروز نیز تمام برنامه های کشور باید بر این اساس تدوین و اجرایی شود.
وی، صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل و شهدا را از وظایف مدیران اجرایی دانست و گفت: انقلاب اسلامی امانتی از بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدا است و مجموعه مدیریتی نظام مقدس جمهوری اسلامی و آحاد مردم تکلیف سنگینی را در پاسداشت حریم ارزش ها انقلابی و دینی برعهده دارند.


دسته بندی

مجری سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه