Portal_background_image

نماينده ولي فقيه در استان مركزي و امام جمعه اراك: مديران عملكرد نظام اسلامي را تشريح كنند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: مدیران دستگکاه های اجرایی عملکرد نظام اسلامی را برای آحاد جامعه به خصوص قشر جوان تشریح و تبیین کنند.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک، افزود: دشمنان جمهوری اسلامی ایران تمام قوای خود را برای دلسرد کردن مردم از آینده نظام به کار گرفته اند درحالیکه نظام اسلامی با اقتدار به پیش می رود و در چنین شرایطی باید تبلیغات مسموم و غیرواقع دشمن با ارائه دستاوردها بی اثر شود.
وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی در همه زمینه های اقتصادی، بهداشت و درمان، آموزش، سیاست خارجی، تسلیحات نظامی، قدرت دفاعی و فرهنگی دستاوردهای ارزشمندی دارد که باید از سوی مدیران و مسئولان برجسته سازی شود.
امام جمعه اراک یادآور شد: آرمان انقلاب اسلامی گسترش عدالت و مبارزه با فساد است و مسئولان و مدیران دستگاه اجرایی وظیفه دارند ریشه های فساد را در تمامی نقاط بخش ها و نهاد های دولتی و خصوصی شناسایی و بخشکانند.
آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران با مجاهدت امام راحل و پشتیبانی مردم به پیروزی رسیده و حفظ این گنجینه ارزشمند با درایت، برنامه، تلاش و فداکاری مردم و مسئولان امکان پذیر است.
وی ادامه داد: مدیران در خط مقدم عملیاتی کردن خواسته های مقام معظم رهبری و بهبود شرایط معیشت مردم هستند و باید با شناسایی بهنگام نواقص و شکاف ها و تدابیر خلاقانه و اثرگذار در تحقق اهداف کلان با روحیه انقلابی گری بکوشند.


دسته بندی

مجری سایت


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه